logotyp WP
Advertisement

DSsztuka
podróżowania

Artykuły

Doświadcz Francuskiej Sztuki Podróżowania

Za kierownicą prestiżowego DS 7 E‑TENSE La Première uciekamy z miejskiej dżungli

Duże SUV-y nie służą tylko do tego, aby prezentować się modnie w nowoczesnej dzielnicy miasta. To samochody, które lubią podróże. Dlatego za kierownicą DS 7 E-TENSE wybieramy się na Dolny Śląsk – tam sprawdzimy, czym naprawdę jest francuska sztuka podróżowania.

Trasa to jego żywioł, czyli DS 7 E‑TENSE w drodze na południe

Autostrady i drogi szybkiego ruchu to idealne miejsca do sprawdzenia możliwości luksusowego SUV-a z mocnym napędem. W przypadku DS 7 E-TENSE mówimy już nie o jeździe, ale niemal o zmysłowych doznaniach, towarzyszących osiągnięciu stanu komfortu absolutnego.

Ekskluzywny charakter nie wyklucza wyjątkowych osiągów, czyli DS 7 E‑TENSE na Drodze Stu Zakrętów

Około setka zakrętów-nawrotów, malownicze formacje skalne Gór Stołowych, liczne zabytki i tajemnice, a w końcu 360 koni mechanicznych wytwarzanych przez hybrydowy układ napędowy. Takie dni zapadają w pamięć na długie lata.

Droga to przygoda i ekscytacja, a za kierownicą DS 7 – więcej niż tylko fizyczne przeżycie

Często mówi się, że samochód jest efektowny, stylowy, estetycznie przyciągający, ale w tych kryteriach jedynie wyroby marki DS mogą być uznawane za prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Pieczołowicie dopracowane detale i paryski kunszt DS 7 podsuwają nam pomysł, aby odwiedzić jedną z najbardziej unikalnych pracowni szkła artystycznego na Starym Kontynencie.

wideo

Ponadczasowe koncepcje technologiczne

DS 4

Wyrafinowany i atrakcyjny design

DS 4 wyróżnia się wyjątkowymi proporcjami i niezwykłą prezencją, co pozwoliło mu zdobyć nagrodę dla najpiękniejszego samochodu roku 2022 przyznaną przez jury 37. edycji Międzynarodowego Festiwalu Samochodowego.

dowiedz się więcej

DS 7

Energetyczny styl

Ten nowoczesny SUV w idealny sposób łączy technologiczną doskonałość oraz unikalny komfort zapewniając pasażerom niespotykaną przyjemność z jazdy. Wykorzystane w nim zaawansowane technologie i nadzwyczajna dbałość o detale są hołdem złożonym sztuce podróżowania i francuskiemu know-how DS Automobiles.

dowiedz się więcej
załóż słuchawki